Gwiazda czerwona


Cena: 9zł

Gwiazda czerwona - ozdoba świąteczna. Pięć ramion o długości 9 cm od środka. Wykonana ze sznurka bawełnianego o grubości 5 mm. Można prać w pralce w temp. 30 stopni, po wypraniu należy wyprasować przez warstwę materiału. Cena jednej gwiazdy to 9 zł, za komplet (6 szt.) 50 zł.

Realizując zamówienie, akceptujesz warunki naszego REGULAMINU.

Inne w kategorii: INNE


Etui na telefon


Cena: 30zł

Etui na telefon szary. Wykonany na szydełku. Skład: szunek bawełniany. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Etui dobierane jest do marki/modelu/rozmiaru telefonu. Idealne do torebki lub większej kieszeni. Zapobiega zarysowaniom oraz stanowi dodatkową ochronę przy upadku telefonu. Produkt nie jest dostępny, realizacja na zamówienie - ze względu na ręczne wykonanie nie będzie identyczny jak na zdjęciu, proszę więc potraktować zdjęcie jako poglądowe. Realizacja zamówienia w ciągu 7 - 21 dni.

Etui na Kindle


Cena: 49zł

Etui na Kindle butelkowa zieleń. Produkt wykonany na szydełku ze sznurka bawełnianego o grubości 3mm. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Produkt nie jest dostępny, realizacja na zamówienie - ze względu na ręczne wykonanie nie będzie identyczny jak na zdjęciu, proszę więc potraktować zdjęcie jako poglądowe. Realizacja zamówienia w ciągu 7 - 21 dni.

Gwiazda kremowy melanż


Cena: 8zł

Gwiazda kremowy melanż. Pięć ramion o długości 6 cm licząc od środka gwiazdy. Wykonna ze sznurka bawełnanego o grubości 3mm. Można prać w pralce w temp. 30 stopni. Po wypraniu należy wyprzasować przez warstwę materiłu. Cena za szt. 8 zł, za komplet (6 szt.) 44 zł.

Nie ma informacji których poszukujesz? Zadzwoń