Torebka czerwone wino


Cena: 120zł

Torebka w kolorze czerwonego wina. Wykonana na szydełku ze szunrka typu spaghetti. Skład 100% poliester. Wymiary: szerokość 40 cm X wysokość 37 cm. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Można dopiąć pasek. Produkt nie jest dostępny, realizacja na zamówienie - ze względu na ręczne wykonanie nie będzie identyczny jak na zdjęciu, proszę więc potraktować zdjęcie jako poglądowe. Realizacja zamówienia w ciągu 7 - 21 dni.

Realizując zamówienie, akceptujesz warunki naszego REGULAMINU.

Inne w kategorii: TORBY


Torebka czarna


Cena: 120zł

Torebka czarna. Wykonana na szydełku ze szunrka typu spaghetti. Skład 100% poliester. Wymiary: szerokość 39 cm X wysokość 34 cm. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Można dopiąć pasek. Produkt nie jest dostępny, realizacja na zamówienie - ze względu na ręczne wykonanie nie będzie identyczny jak na zdjęciu, proszę więc potraktować zdjęcie jako poglądowe. Realizacja zamówienia w ciągu 7 - 21 dni.

Torebka granatowa


Cena: 90zł

Torebka granatowa wykonana na szydełku ze sznurka typu spaghetti. Skład 100% poliester. Wymiary: szerokość 36 cm X wysokość 29 cm. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Można dopiąc pasek.

Produkt nie jest dostępny, realizacja na zamówienie - ze względu na ręczne wykonanie nie będzie identyczny jak na zdjęciu, proszę więc potraktować zdjęcie jako poglądowe. Realizacja zamówienia w ciągu 7 - 21 dni.

Torebka butelkowa zieleń


Cena: 90zł

Torebka wykonana na szydełku. Kolor: butelkowa zieleń. Skład: szurek bawełniany wypełniony poliestrem. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Wymiary: szerokość 33 cm X wysokość 41 cm. Pasek jest przykładowym rozwiązaniem i nie stanowi kompletu. Można dopinać paski od innych torebek. W przypadku chęci zakupu również paska proszę o kontakt. Produkt nie jest dostępny, realizacja na zamówienie - ze względu na ręczne wykonanie nie będzie identyczny jak ten na zdjęciu, proszę więc potraktować zdjęcie jako poglądowe. Realizacja zamówienia w ciągu 7 - 21 dni.

Nie ma informacji których poszukujesz? Zadzwoń