Torebka kwiatki/granat


Cena: 49zł

Torebka dla eleganckiej dziewczynki. Kolor: drobne kwiatki: beżowe, granatowe i w kolorze pudrowego różu na białym tle, dodatkowo część w kolorze granatowym. Wymiary: 18cm X 18cm. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Produkt nie jest dostępny, realizacja na zamówienie - ze względu na ręczne wykonanie nie będzie identyczny jak na zdjęciu, proszę więc potraktować zdjęcie jako poglądowe. Realizacja zamówienia w ciągu 7 - 21 dni.

Realizując zamówienie, akceptujesz warunki naszego REGULAMINU.

Inne w kategorii: DLA DZIECI


Torebka biel/błękit


Cena: 35zł

Torebka dla małej damy. Wykonana na szydełku. Wymiary: szerokość 20cm X wysokość 16cm. Skład: sznurek typu spaghetti - bawełna i poliester. Można prać w pralce w temp. 30 stopni. Idealna na spacer z mamą, babcią, ciocią... zmieści soczek i jajko niespodziankę - niezbędnik małej spacerowiczki. Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.

Torebka granat/gwiazdki


Cena: 59zł

Torebka granatowa z szarymi uchwytami w gwiazdki. Wykonana na szydełku ze sznurka typu spaghetti. Wymiary: 27cm X 27cm. Skład: bawełna i poliester. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Polecam dla eleganckiej dziewczynki - możliwość noszenia za uchwyty bądź na pasku. Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.

 

Torebka ecru


Cena: 35zł

Torebka proponowana jako komunijna ecru. Można dopinać pasek. Wymiary: szerokość 17cm X wysokość 18cm. Wykonana na szydełku ze sznurka bawełnianego 3mm. Można prać w pralce w temp. 30 stopni. Dodatki nie stanowią oferty sprzedaży. Produkt dostępny. Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych.

Nie ma informacji których poszukujesz? Zadzwoń