Dywan


Cena: 129zł

Dywan okrągły - kolor: mięta z szarym o średnicy 71cm. Wykonany na szydełku. Skład: sznurek bawełniany z wypełnieniem z poliestru. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Produkt nie jest dostępny, realizacja na zamówienie - ze względu na ręczne wykonanie nie będzie identyczny jak na zdjęciu, proszę więc potraktować zdjęcie jako poglądowe. Realizacja zamówienia w ciągu 7 - 21 dni. W przypadku zamówienia innego rozmiaru, kształtu, kolorystyki proszę o kontakt.

Realizując zamówienie, akceptujesz warunki naszego REGULAMINU.

Inne w kategorii: DLA DOMU


Pufa z warkoczem


Cena: 270zł

Wygodna pufa z warkoczem wykonana na szydełku ze sznuka bawełnianego. Zapinana na zamek, co umożliwia swobodne pranie warstwy wierzchniej (w pralce w temperaturze 30 stopni). Wsad to kulki styropianowe w pokrowcu skóropodobnym wypełnionym fizeliną. Dzięki takiej konstrukcji pufy łatwo jest utrzymać w czystości, co szczególnie przydaje się, gdy w domu są dzieci i/lub zwierzęta :). Produkt na zamówienie. Kolor do wyboru - po uzgodnieiu. Cena dotyczy jednej sztuki. W przypadku chęci zakupu kompletu (3 szt.) proszę o kontakt. Czas realizacji 7-21 dni.

Pufy


Cena: 249zł

Wygodna pufa wykonana na szydełku ze sznuka bawełnianego. Zapinana na zamek, co umożliwia swobodne pranie warstwy wierzchniej (w pralce w temperaturze 30 stopni). Wsad to kulki styropianowe w pokrowcu skóropodobnym wypełnionym fizeliną. Dzięki takiej konstrukcji pufy łatwo jest utrzymać w czystości, co szczególnie przydaje się, gdy w domu są dzieci i/lub zwierzęta :). Produkt na zamówienie. Cena dotyczy jednej sztuki. W przypadku chęci zakupu kompletu proszę o kontakt. Czas realizacji 7-21 dni.

Podkładka żółta


Cena: 39zł

Podkładka okrągła na stół żółta. Średnica 36cm. Wykonana ręcznie na szydełku. Skład: sznurek bawełniany z wypełnieniem poliestrowym. Można prać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Produkt nie jest dostępny, realizacja na zamówienie - ze względu na ręczne wykonanie nie będzie identyczny jak na zdjęciu, proszę więc potraktować zdjęcie jako poglądowe. Realizacja zamówienia w ciągu 7 - 21 dni.

W przypadku zamówienia innego rozmiaru, koloru lub większej ilości – cena do uzgodnienia.

Nie ma informacji których poszukujesz? Zadzwoń